Z pasji do motoryzacji

mechanic, garage, shop-7264912.jpg
O nas

LOKA AUTO to marka działająca w branży motoryzacyjnej od 2010 roku. Naszą działalność zaczęliśmy od sprzedaży samochodów używanych, co robimy z powodzeniem do dzisiaj. Dbamy o to aby sprzedawane przez nas auta były kompleksowo przygotowane do eksploatacji i cieszyły nowych właścicieli bezproblemowym użytkowaniem. W 2016 roku do oferty usług dołączyliśmy obsługę serwisową, serwis klimatyzacji, przeglądy techniczne, wszelkie naprawy mechaniczne aut osobowych i dostawczych, a także chiptuning, który rozwijamy dbając o najlepsze narzędzia i najnowsze technologie.

Nasz serwis zlokalizowany jest w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym budynku, dostosowanym specjalnie dla Państwa potrzeb. Strefa klienta umili oczekiwanie, na pozostawione w naszym serwisie auto.

Od początku działalności wyznajemy zasadę, że najwyższej jakości usługi gwarantują tylko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Nasi mechanicy łącząc pasję i miłość do motoryzacji z wieloletnim doświadczeniem w branży, dbają o to, aby każde serwisowane przez nas auto cieszyło swojego właściciela bezproblemowym użytkowaniem.

Dzięki naszej skrupulatności i dbałości o najdrobniejszy szczegół, macie Państwo pewność, że pozostawione w naszym serwisie auto nie wyjedzie z niego, z jakąkolwiek usterką, która mogłaby mieć bezpośredni wpływ na Państwa bezpieczeństwo, czy też komfort podróżowania.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy. Chętnie zajmiemy się Państwa autem, a w przypadku firm całą flotą. Zadbamy o to, aby posiadanie auta wiązało się już tylko z przyjemnością z jazdy. O resztę zadba LOKA AUTO.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Nasze Wartości

Wartości, na których zależy nam najbardziej

Pasja

Każdy z nas kocha to, co robi, a nasze zaangażowanie w motoryzację przekłada się na najwyższy standard usług i satysfakcję klientów.

Profesjonalizm

Dbamy o najwyższy poziom obsługi klienta oraz jakość świadczonych usług, śledząc najnowsze trendy motoryzacyjne i technologiczne.

Innowacje

Poszukujemy ciągłego rozwoju poprzez wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w naszej pracy, aby być zawsze na czele motoryzacyjnej rewolucji.

Nowa podróż zaczyna się tu

Skorzystaj z naszych usług – zadzwoń już dziś

Bezpłatna konsultacja? 884333666

Scroll to Top